Pôžička pre nezamestnaných pre každého!

Ak ste nezamestnaný, tak si môžete požičať špečiálny typ pôžičkyNachádzate sa v zložitej nielen životnej, ale aj finančnej situácii a do toho vám ešte prišli nejaké nečakané okolnosti, ktoré si opäť žiadajú finančné riešenie? Nehádžte všetko za hlavu, ale pustite sa do riešenia problémov. Finančné problémy vám pomôžu vyriešiť pôžičky pre nezamestnaných. Nie každý si môže sám za to, že je bez práce, a práve to poskytovatelia úverov berú plne do úvahy. Kto všetko môže o ne požiadať a aké typy existujú si hneď povieme. Ale najprv sa zmieňme o poskytovateľoch a základných informáciách o pôžičke pre nezamestnaných.

Pôžičky pre nezamestnaných zaraďujeme medzi krátkodobé, pretože sa vyznačujú kratšou dobou splatnosti, ktorá môže siahať maximálne do 3 mesiacov. Okrem toho ide o nebankové úvery, pretože sú poskytované výhradne nebankovými subjektmi. Prečo? Pretože v bankových inštitúciách by vám nikto peniaze nepožičal, a to z toho dôvodu, že potrebujete dokladovanie o príjme, prípadne potvrdenie od zamestnávateľa, čo ako človek bez zamestnania, nemáte odkiaľ získať.

Ale to, že úvery pre nezamestnaných sú primárne nebankové, neznamená, že sa ich máte obávať. Niekedy títo vedia ponúknuť tieto peniaze za oveľa lepších podmienok, než by to bolo v banke. Ale to neznamená, že treba veriť každému, kto sa vám pritrafí do cesty. Tak ako zistíte, komu veriť a komu nie? Odpoveďou je internetová stránka Národnej banky Slovenska, kde si môžete ľahko vyhľadať zoznam tých bankových a nebankových spoločností, ktoré obdržali licenciu, a tým pádom je možné im veriť, pretože sú pod neustálou kontrolou úradov. So serióznymi a zákazníkmi overenými spoločnosťami spolupracuje aj web, ktorého pôžička pre nezamestnaných nenechá nikoho chladným. Okrem toho, že si môžete vybrať z viacerých poskytovateľov, môžete sa sami rozhodnúť, komu budete veriť viac (aj keď možno veriť každému) a koho podmienky vám najviac vyhovujú.

Ak poberáte dávky, resp. ste nezamestnaný, tak zvážte tento druh finančnej pomoci

Typy poskytované ľuďom bez práce

Ihneď

Pôžička ihneď je typ, ktorý nie je poskytovaný len nezamestnaným ako takým, ale napríklad aj dôchodcom, ženám na materskej alebo aj študentom. Ak poberáte aspoň nejaké príspevky a viete, že požičanú sumu budete vedieť splatiť, potom neváhajte a požiadajte už teraz, ak máte ťažkosti. Dokáže vám už do 10 minút po schválení vašej žiadosti, na účet poslať až do 500 eur! Taká čiastka už nie je na zahodenie. Ak by ste rozhodli pre vyplatenie peňazí šekom, bude potrebné počítať so 4 dňami.

V porovnaní s inými má kratšiu dobu splatnosti. Pohybuje sa od niekoľkých dní až po 3 mesiace. Pričom 3 mesiace môžete splácať 500 eur jedine s XS pôžičkou, dostupnou na webe, ktorého odkaz sme vám ponúkli vyššie. S Ferratum alebo Pôžičkomatom si môžete požičať do 350 eur, pričom vám ponúkajú úžasnú akciu, ak od nich žiadate prvýkrát. Tou akciou je bezúročné splatenie. Čo to znamená? Nebankové spoločnosti majú väčšinou zvýšený úrok. Úrok sa pohybuje okolo 20-25%, a to by pre vás znamenalo, že so spoločnosťami Ferratum alebo Pôžičkomat tento úrok nezaplatíte. Jednoducho im vrátite len toľko, koľko ste si aj reálne od nich požičali. Je vhodné dodať, že spomedzi spomínaných spoločností schváli Ferratum žiadosť len málokomu,

Rýchla

Rýchla pôžička pre nezamestnaných je typ, ktorý vám ponúkne až do 6 000 eur, avšak logicky musíte mať nejaký vyšší príjem, pričom ten nemusí pochádzať priamo z oficiálneho zamestnania. Niekedy je pri nich potrebné dokladovať príjem, prípadne dodať potvrdenie od zamestnávateľa. Preto sa vždy predtým, ako niekoho požiadate o peniaze uistíte, že daný sprostredkovateľ nezamestnaným skutočne peniaze požičia.

Má dlhšiu dobu splatnosti, môže dosiahnuť až 84 mesiacov. No jej vybavovanie trvá dlhšie než pri type ihneď. Odosielanie peňazí je tiež zdĺhavejší proces a odo dňa schválenia vám môže prísť do 7 dní, niekedy to môže byť aj dlhšie. Rýchlosť prijatia financí závisí opäť raz od spôsobu, akým sa rozhodnete peniaze prijať. Na účet to bude rýchlejšie než šekom.

Ak by ste predsa len potrebovali iné informácie, skúste si otvoriť tento web, ktorá vám snáď ponúkne to, čo ste hľadali.

Výhodou je to, že nemusíte dokladovať príjem, nemusíte ručiť a inéAké má výhody?

Medzi hlavné výhody pôžičky pre nezamestnaných patrí to, že ju môžete nájsť bez ručenia, bez dokladovania príjmu a dokonca aj bez registra. Pozrime sa na jednotlivé kategórie bližšie.

Bez ručenia

Bez ručenia je vyhľadávaná najmä tými, ktorí síce majú málo, ale sú natoľko zodpovední, že by sa tým málo nezaručili. Je dostupná u všetkých poskytovateľov v tejto kategórii.

Bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú základnou požiadavkou nezamestnaných, pretože keďže majú veľmi nízky príjem, vedia, že ak by ho mali dokladovať, u nikoho by s ním neprešli. Sú samozrejmosťou u spoločností, ktoré spolupracujú s týmto webom.

Bez registra

Pôžičky pre nezamestnaných bez registra sú vyhľadávané hlavne takými žiadateľmi, ktorí majú nečistú bankovú minulosť. To znamená, že už niekedy mali požičanú istú sumu, ale nesplácali ju poctivo, čo zapríčinilo, že sú zapísaní v registri dlžníkov. Poskytujú ich všetky spoločnosti, ktoré sme vyššie spomenuli.

Ako možno požiadať?

Môžete požiadať telefonicky, internetom alebo sms správou. Telefonickú žiadosť veľmi nebudete rozoberať, keďže jediné, čo musíte urobiť, je zistiť si telefónne číslo vami vybraného sprostredkovateľa a priamo ho skontaktovať a požiadať o pôžičku.

Sms

Sms pôžička pre nezamestnaných je dostupná každému, kto vlastní mobilný telefón, a teda každému. Nevýhodou je, že nazerá do registra a má zvýšené poplatky za sprostredkovanie. To znamená, že ak ste nezamestnaný, tak by vám mohla viac uškodiť, ako pomôcť. My vám však odporúčame úver online.

Online

Online patrí k najrýchlejším metódam vybavenia pôžičky. Okrem toho, že zachováva vašu anonymitu, celý proces žiadosti môžete mať za sebou už do 5 minút. Rovnako rýchlo sa s vami budú snažiť spojiť aj sprostredkovatelia nebankových úverov. Jedine online žiadosť vám dokáže zaslať peniaze do 10 minút od schválenia žiadosti.

Dúfame, že sme vám pomohli sa rozhodnúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *